- In stock
INTELLECTUAL AXIAL FAN D100/125MM VENTS
INTELLECTUAL AXIAL FAN D100/125MM VENTS
INTELLECTUAL AXIAL FAN D100/125MM VENTS
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | VENTS, Vents |
| Model | I-Fan 100 |
| Material | Plastic |
| Color | White color |
| Fan type | - |
| Length | 15.2 cm, 233 mm. |
| Height | 20.6 cm, 72 mm. |
| Width | 8.6 cm, 176 mm. |
| Diameter | 10 cm |
| Power | 3.8 W. Performance, m³/h- 106 |
| Noise level | 17 - 31dB |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Voltage: 240 V. With timer and humidity sensors. Remote control |
| Weight | 0.69 kg. |
| Country of manufacture | UA |