Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 6
business days
| Screen | 7-Inch Colorful TFT LCD |
| Screen resolution | 800 × 480 |
| Mode of operation | Physical Button |
| Audio input | Built-in Omnidirectional Microphone |
| Audio output | Built-in Loudspeaker |
| Sound quality | Noise Suppression and Echo Cancellation |
| Four-wire interface | 4 Four-Wire Interfaces 1-ch Video Input, 1-ch Audio Input/Output, 1-ch Power Supply, 1-ch Grounding |
| Power supply | 12VDC |
| Energy consumption | ≤5W |
| Working temperature | -10° C to + 55° C (14° F to 131° F) |
| Relative humidity | 10% to 90% |
| Dimensions (L x W x H) | 195.8mm × 132.8mm × 18.39mm (7.7" × 5.2" ×0.7") |
| Weight | 0.33 kg |