- In stock.
HEATING PAD VERIA-150
HEATING PAD VERIA-150
HEATING PAD VERIA-150
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | VERIA, Very |
| Article | 189B0160 |
| Length | 3 years, 600mm. |
| Width | 0.5 m, 170 mm. |
| Mat thickness | 3.5mm |
| Number of conductors | 2 |
| Color | Black, Yellow |
| Power | 225W |
| Voltage | 230V |
| Heating pad area | 1.5 m² |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Two-conductor. Voltage: 230 V. Maximum temperature: 120°. With adhesive grid. For concrete or tile floors. |
| Weight | 1.17 kg. |
| Height | 170 mm. |
| Country of manufacture | DK |