- 3 - 6 w.d.
HEATING CABLE DPH-10 SET 4M. 40W
HEATING CABLE DPH-10 SET 4M. 40W



HEATING CABLE DPH-10 SET 4M. 40W
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SEVEN, Devi |
| Article | DPH-10 |
| Material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Length | 4 m, 320 mm. |
| Diameter | 8mm |
| Number of conductors | 2 |
| Power | 40W |
| Voltage | 230V |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Length 4 m. 2 wires. Power 40 W. Voltage 230 V |
| Weight | 1.25 kg. |
| Width | 440 mm. |
| Height | 30 mm. |
| Country of manufacture | DK |