- 3 - 6 w.d.
-
−3%
HEATING CABLE 395W/22M (18W/M)
HEATING CABLE 395W/22M (18W/M)
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SEVEN, Devi |
| Material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Color | Red color |
| Length | 22 years old, 390 mm. |
| Diameter | 6.9 mm |
| Number of conductors | 2 |
| Power | 395W |
| Voltage | 230V |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Voltage: 230 V. Material: polyvinyl chloride |
| Weight | 2.1 kg. |
| Width | 390 mm. |
| Height | 60 mm. |
| Country of manufacture | DK |