GASS CYLINDER 27 L SAURIDA
GASS CYLINDER 27 L SAURIDA
GASS CYLINDER 27 L SAURIDA
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAURIDA, Saurida |
| Height | 58.5 cm, 585 mm. |
| Diameter | 30 cm |
| Weight | 12 kg, 12 kg. |
| Volume | 27 liters |
| Working pressure | 30 Bar |
| Color | Yellow color |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | The gas cylinder is empty. |
| Length | 300mm. |
| Width | 300mm. |
| Country of manufacture | EN |