FURNITURE CASTER WITH BRAKE
FURNITURE CASTER WITH BRAKE



FURNITURE CASTER WITH BRAKE
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SISO, Sis |
| Model | 08.12.303 |
| Length | 5 cm, 141 mm. |
| Height | 6.5 cm, 53 mm. |
| Diameter | 5cm |
| Color | Gray color |
| Material | Metal |
| Confirmation | Square plate |
| Maintained weight | 50 kg |
| Weight | 0.19 kg. |
| Width | 84 mm. |
| Country of manufacture | DK |