FAN RICO 100S 007-4200
FAN RICO 100S 007-4200



FAN RICO 100S 007-4200
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | DOSPEL, Dospel |
| Model | Rico 100 S |
| Material | Plastic |
| Color | White color |
| Fan type | Household |
| Diameter | 10 cm |
| Power | 15 W. Performance, m³/h- 100 |
| Noise level | 40 - 40dB |
| Degree of protection (IP) | IPX4 |
| Additional information | Voltage- 230V |
| Weight | 0.35 kg. |
| Length | 170 mm. |
| Width | 160 mm. |
| Height | 90 mm. |
| Country of manufacture | PL |