Electrical connection for the rail system Modoled MLP1077M
Electrical connection for the rail system Modoled MLP1077M
Electrical connection for the rail system Modoled MLP1077M
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MODULE, Modeled |
| Product type | Electrical connections |
| Article | MLP1077M |
| Suitable for indoor use | Study, Hallway, Children's room, Bedroom, Living room |
| Style | Modern |
| Lamp type | For rail system |
| Mounting type | Mounted to the ceiling or wall |
| With a light bulb( | (in the set) - No |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| With remote control | No |
| Voltage | 48 - 48V |
| Length | 28.5 - 28.5cm, 255 mm. |
| Width | 1.6 - 1.6cm, 60 mm. |
| Height | 1.8 - 1.8cm, 27 mm. |
| Hood color | White color |
| Housing material | Plastic |
| Hood material | Plastic |
| Body color | White color |
| Weight | 0.068 kg. |
| Country of manufacture | CN |