- In stock.
Elbow for hot air distribution system DARCO KNS 30x125mm
Elbow for hot air distribution system DARCO KNS 30x125mm
Elbow for hot air distribution system DARCO KNS 30x125mm
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | DARCO, Darco |
| Material | Steel |
| Height | 123mm, 184 mm. |
| Length | 183mm, 124 mm. |
| Width | 183mm, 125 mm. |
| Additional information | Adjustable elbow |
| Weight | 0.27 kg. |
| Country of manufacture | PL |