- In stock
CHAIN LOCK RACER 850X12MM 6412K
CHAIN LOCK RACER 850X12MM 6412K
CHAIN LOCK RACER 850X12MM 6412K
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | ABUS, Both |
| Model | 6412K |
| Lock type | Bicycle |
| Length | 850mm, 154 mm. |
| Hoop thickness | 12 mm |
| Color | Black color |
| Housing material | Plastic |
| Number of keys | 2 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 0.34 kg. |
| Width | 211 mm. |
| Height | 50 mm. |
| Country of manufacture | DE |