- In stock
BLOW WM-02 cordless pressure washer
BLOW WM-02 cordless pressure washer



BLOW WM-02 cordless pressure washer
Guarantee
6 month
Delivery from Lithuania in
2 - 14
business days
| Water filter | Yes |
| Power source | Batteries, Battery |
| Hose length | 5 m |
| Form factor | Compact |
| Product colour | Aluminium |
| AC input voltage | 21.6 V |
| Connected load | 260 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Height | 270 mm |
| Depth | 122 mm |
| Weight | 2.1 kg |
| Width | 320 mm |
| Working pressure (min) | 20 bar |
| Maximum flow rate | 210 l/h |
| Working pressure (max) | 25 bar |
| Adjustable pressure | No |
| Hose reel | No |
| Built-in display | No |
| Country of origin | European Union |