- In stock.
Bath hook COMMAND 2 pcs
Bath hook COMMAND 2 pcs
Bath hook COMMAND 2 pcs
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | 3M, 3M |
| Model | Command |
| Article | UU008316547 |
| Length | 34 mm, 171 mm. |
| Width | 34 mm, 99 mm. |
| Height | 86mm, 32 mm. |
| Color | White color |
| Material | Plastic |
| Confirmation | Glued |
| Number of hook branches | 1 |
| Units per package | 2 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Includes 3 double-sided adhesive tapes and two hooks. Holds up to 1.3 kg |
| Weight | 0.03 kg. |
| Country of manufacture | MX |