- New
- In stock
Air conditioner BOSCH CL3200IU W 35 E, indoor unit
Air conditioner BOSCH CL3200IU W 35 E, indoor unit
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | CL3200IU W 35 E |
| Plotis | 80.2 cm, 802 mm. |
| Gylis | 20 cm |
| Aukštis | 29.5 cm, 295 mm. |
| Svoris | 8.7 kg, 11.5 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Galia | 3500 W |
| Energinio efektyvumo klasė | A++ |
| Triukšmo lygis | 56 - 63dB |
| Šaldymo medžiaga | R32 |
| Galima nuotolinio valdymo funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Valdymas | Nuotolinio valdymo pultu, Išmaniuoju telefonu |
| Ekranas | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Papildoma informacija | 3D "Swing" oro srauto technologija, jonizatoriaus technologija |
| Ilgis | 200 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |