Adjustable element MEKA FM-100 HDG
Adjustable element MEKA FM-100 HDG
Adjustable element MEKA FM-100 HDG
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MECCA, MECCA |
| Model | 1449657 |
| Material | Steel |
| Color | Silver color |
| Length | 20.9 cm, 225 mm. |
| Height | 5.5 cm, 57 mm. |
| Width | 10.5 cm, 72 mm. |
| Weight | 0.8 kg. |
| Country of manufacture | FI |