Adapter for hot air distribution system DARCO KSP D125
Adapter for hot air distribution system DARCO KSP D125
Adapter for hot air distribution system DARCO KSP D125
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | DARCO, Darco |
| Material | Steel |
| Height | 123mm, 123 mm. |
| Length | 123mm, 123 mm. |
| Width | 123mm, 123 mm. |
| Additional information | Color: gray |
| Weight | 0.2 kg. |
| Country of manufacture | PL |