ZWILLING MINI COCOTTE PEPPER 470 ml Round Casserole baking dish
ZWILLING MINI COCOTTE PEPPER 470 ml Round Casserole baking dish








ZWILLING MINI COCOTTE PEPPER 470 ml Round Casserole baking dish
Guarantee
300 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Red |
| Shape | Round |
| Type | Casserole baking dish |
| Lid included | Yes |
| Oven proof | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Capacity | 0.47 L |
| Width | 209 mm |
| Weight | 4.6 kg |
| Height | 210 mm |