Jata G28
Jata G28




Jata G28
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
Wavy surface for a fat free roast
PFOA free
Square 28 x 28 cm
| Features | |
|---|---|
| Shape: | Square |
| Type: | Grill pan |
| Non-stick coating: | Y |
| Colour of product: | Black |
| Lid included: | N |
| Material: | Aluminium |
| Handles quantity: | 1 |
| Easy to clean: | Y |
| Bottom thickness: | 4 mm |
| Suitable for hob types: | Ceramic,Gas,Halogen,Induction,Sealed plate |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 280 mm |
| Depth: | 280 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |