AEG A9OBGC23
AEG A9OBGC23









AEG A9OBGC23
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Dishwasher proof | Yes |
| Material | Stainless steel |
| Product colour | Stainless steel |
| Product type | Single steamer basket |
| Food safe | Yes |
| Heat-resistant | Yes |
| Weight | 1.4 kg |
| Folded width | 32.5 cm |
| Folded depth | 35.4 cm |
| Folded height | 5.5 cm |