Oven GORENJE BOS67372CLB
Oven GORENJE BOS67372CLB
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Gorenje |
| Maitinimo tipas | Electric |
| Orkaitės tipas | Independent |
| Orkaitės išsivalymo technologija | Aqua clean, Aqua clean |
| Garų tipas | Added steam (without steam generator) |
| Spalva | Black |
| Valdymas | Non-pushable knobs |
| Valdymo panelė | Metal |
| Papildoma informacija | No |
| Automatinės kepimo programos | Nėra |
| Standartinės kaitinimo funkcijos | 12 |
| Mikrobangų funkcija | Ne |
| Teleskopiniai bėgeliai | 1 level |
| Mėsos termometras | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Ne |
| Durelių atsidarymo kryptis | Regular |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 3 |
| Greito įkaitinimo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Talpa | 77 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Standartizuotas aukštis | 60 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 59.5 cm |
| Plotis | 59.5 cm |
| Gylis | 56.4 cm |