- In stock
OVEN EOD6F77H ELX
OVEN EOD6F77H ELX
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | "SteamBake" |
| Modelis | EOD6F77H |
| Plotis | 59.6 cm, 635 mm. |
| Gylis | 56.9 cm |
| Aukštis | 59.4 cm, 654 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Svoris | 32.8 kg, 33.8 kg. |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Galia | 3490 W |
| Orkaitės tipas | Garinė, Elektrinė |
| Orkaitės talpa | 72 l |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 3 |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 300 °C |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 9 |
| Orkaitės funkcijos | Karšto oro srautas, Apatinis + Viršutinis kaitinimas, "SteamBake", Šaldytas maistas, Picos programa, Apatinis kaitinimas, Drėgnas konvekcinis kepimas, Grilis, Terminis kepintuvas, 45 automatinės programos |
| Su apšvietimu | Taip |
| Grilis | Taip |
| Konvekcinė | Taip |
| Termostatas | Taip |
| Valymo tipas | Aqua Clean |
| Ekranas | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Valdymas | Sensorinis, Elektroninis |
| Teleskopiniai bėgeliai | 1 lygio |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Laido kištukas | Taip |
| Termometras maisto gaminimui | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Dėka katalitinės dangos, galite pamiršti apie orkaitės galinėje dalyje susikaupusius riebalus ir maisto nešvarumus. Ši savaiminio išsivalymo funkcija aktyvi orkaitei įkaitus iki 250 °C temperatūros, likusi orkaitės ertmė padengta lengvai valomu emalės sluoksniu, todėl orkaitę valyti ypatingai paprasta. Švelniai užsidarančios durelės. Lengvai nuimamos orkaitės durelės bei išimami stiklai. Vėsus išorinis durelių stiklas. 45 automatinės programos. "SteamBake" - idealiai tinka ruošiant kepinius |
| Ilgis | 670 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |