Oven ELECTROLUX EOC5E70X
Oven ELECTROLUX EOC5E70X
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Maitinimo tipas | Electric |
| Orkaitės tipas | Independent |
| Orkaitės išsivalymo technologija | Aqua clean, Aqua clean |
| Garų tipas | Partial steam (50%) |
| Spalva | Stainless steel / Black |
| Valdymas | Push in push out knobs (PIPO) / Touch control |
| Valdymo panelė | Metal / Glass |
| Automatinės kepimo programos | 167 |
| Standartinės kaitinimo funkcijos | 7 |
| Mikrobangų funkcija | Ne |
| Teleskopiniai bėgeliai | 1 level |
| Mėsos termometras | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Ne |
| Durelių atsidarymo kryptis | Regular |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Atidėjimo funkcija | Pabaigos |
| Greito įkaitinimo funkcija | Ne |
| Konvekcija | Taip |
| Talpa | 72 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Standartizuotas aukštis | 60 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 59.4 cm |
| Plotis | 59.6 cm |
| Gylis | 56.9 cm |
| Vandens talpa | 850 ml |