- In stock.
Oven BOSCH HBG7722B1
Oven BOSCH HBG7722B1
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
14 - 16
business days
| Gamintojas | Bosch |
| Maitinimo tipas | Electric |
| Orkaitės tipas | Independent |
| Orkaitės išsivalymo technologija | Pyroluxe, Pyroluxe |
| Garų tipas | No |
| Spalva | Black |
| Valdymas | 2,4" TFT colour display, Touch & Swipe display |
| Valdymo panelė | Metal / Glass |
| Standartinės kaitinimo funkcijos | 11 |
| Mikrobangų funkcija | Ne |
| Teleskopiniai bėgeliai | No |
| Mėsos termometras | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| Vaizdo kamera | Ne |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Durelių atsidarymo kryptis | Regular |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 4 |
| Greito įkaitinimo funkcija | Taip |
| Konvekcija | Taip |
| Talpa | 71 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A+ |
| Standartizuotas aukštis | 60 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 59.5 cm |
| Plotis | 59.4 cm |
| Gylis | 54.8 cm |