Wireless mouse RX-560SW black (silent bt. 5+1bt. 800-1600DPI, Soft Touch, blister)
Wireless mouse RX-560SW black (silent bt. 5+1bt. 800-1600DPI, Soft Touch, blister)
Guarantee
6 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | RF |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Number of Buttons | 6 |
| Button Lifetime | 3 000 000 clicks |
| Movement Resolution | 1600 dpi |
| Max&Min Movement Resolution | 800 dpi 1200 dpi |
| Pointing Device Technology | Optical |
| Mouse Features | Left-Right Handed Scrolling Wheel |
| Supports Battery Type Classification | AA |
| Battery Required Quantity | 1 |
| Platform Compability | Mac OS Windows |
| External Color | Black |
| Included Accessories | Quick Start Guide |
| Width | 60 mm |
| Height | 108 mm |
| Depth | 39 mm |
| Nominal Weight | 60 g |
| Warranty Term (month) | 6 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Weight | 0.15 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.12 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 6438162017064 |