WIRELESS MOUSE DEFENDER STIX GM-009 RF WHITE 3200dpi 7P
WIRELESS MOUSE DEFENDER STIX GM-009 RF WHITE 3200dpi 7P
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | White |
| Power source | Battery |
| Height | 143 mm |
| Width | 125 mm |
| Depth | 41 mm |
| Weight | 100 g |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Number of movement resolution modes | 7 |
| Purpose | Universal |
| Scrolling directions | Vertical |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Device interface | USB |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons quantity | 6 |
| Movement resolution | 3200 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not open the housing to avoid risk of electric shock., Do not expose to water or other liquids. |
| Compliance certificates | RoHS, CE |
| Sustainability compliance | Yes |