Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
5 - 7
business days
1 Two profiles by default, five by using Logitech G HUB
| Summary | Logitech G 910-007199. Device interface: RF Wireless + Bluetooth. Product colour: Black |
| Vendor Homepage | https://www.logitechg.com/ |
| Unit Box Height | 0.157 |
| Unit Box Length | 0.103 |
| Unit Box Width | 0.052 |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Product colour | Black |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Battery type | AA |
| Number of batteries supported | 1 |
| Package depth | 103 mm |
| Package height | 156 mm |
| Package weight | 180 g |
| Package width | 47.3 mm |
| Batteries included | Yes |
| Model | LOGITECH G309 LIGHTSPEED |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0008409 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.19 kg |