- New
HP 680 Comfort Dual-Mode klaviatūra ir pelė siūlo belaidį ryšį iki 10 metrų, o komplekte yra pilno dydžio klaviatūra su skaičių klavišais ir pelė su 4000 DPI raiška. Abu įrenginiai veikia su AA baterijomis, yra ergonomiški ir atsparūs išsiliejimams, todėl puikiai tinka namų naudojimui.
HP 680 Comfort Dual-Mode klaviatūra ir pelė siūlo belaidį ryšį iki 10 metrų, o komplekte yra pilno dydžio klaviatūra su skaičių klavišais ir pelė su 4000 DPI raiška. Abu įrenginiai veikia su AA baterijomis, yra ergonomiški ir atsparūs išsiliejimams, todėl puikiai tinka namų naudojimui.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
HP 680 Comfort Dual-Mode klaviatūra ir pelė pasižymi belaidžiu ryšiu iki 10 metrų ir apima pilno dydžio klaviatūrą su skaitmeniniu klavišu bei pelę su 4000 DPI raiška. Abu įrenginiai veikia su AA baterijomis ir yra sukurti namų naudojimui, turintys ergonomiškas savybes ir atsparumą išsiliejimui.
Savybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Klaviatūra ir Pelė |
| Prekės Ženklas | HP |
| Modelis | HP 680 Comfort |
Specifikacijos | |
| Belaidžio Ryšio Nuotolis | 10 m |
| Spalva | Juoda |
| Pelės Svoris | 88 g |
| Klaviatūros Svoris | 845 g |
| Pelės Išmatavimai (PxDxA) | 120 x 69.1 x 42.2 mm |
| Klaviatūros Išmatavimai (PxDxA) | 442.3 x 214.4 x 35.2 mm |
| Baterijų Tipas | AA |
| Mygtukų Kiekis | 6 |
| Judėjimo Raiška | 4000 DPI |
| Klaviatūros Formos Faktorius | Pilno dydžio (100%) |
| Klavišų Veikimo Trukmė | 12 milijonų simbolių |
Papildoma Informacija | |
| Apsaugos Savybės | Atsparus išsiliejimui |
| Daugiarūšių Įrenginių Palaikymas | Taip |
| Ergonomiškas Dizainas | Taip |
| Programuojami Spartieji Klavišai | Taip |
| Tylūs Klavišai | Taip |