-
−5%
HP 425 Programmable Bluetooth Mouse
HP 425 Programmable Bluetooth Mouse
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| HP segment | Business |
| Width | 108.6 mm |
| Height | 38 mm |
| Depth | 61.6 mm |
| Weight | 89 g |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 6 |
| Movement resolution | 4000 DPI |
| Device interface | Bluetooth |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |