HP 1000 BLACK COMPUTER MOUSE
HP 1000 BLACK COMPUTER MOUSE



HP 1000 BLACK COMPUTER MOUSE
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | HP, HP |
| Model | 1000 |
| Color | Black color |
| Mouse connection type | Wired - optical |
| Mouse type | Standard |
| Connector type | USB |
| Sensitivity (DPI) | 1200 - 1200 |
| Number of buttons | 3 |
| Light source | LED |
| Backlight | No |
| Features | None |
| Length | 100mm, 129 mm. |
| Width | 58.5 mm, 78 mm. |
| Height | 39.5 mm, 47 mm. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Modern, ergonomic design |
| Weight | 0.1 kg. |
| Country of manufacture | CN |