- New
Mad Catz R.A.T 8+ ADV pelė su 20 000 DPI raiška ir 2000 Hz atnaujinimo dažniu užtikrina precizišką valdymą, o 11 programuojamų mygtukų leidžia pritaikyti funkcijas pagal jūsų poreikius.
Mad Catz R.A.T 8+ ADV pelė su 20 000 DPI raiška ir 2000 Hz atnaujinimo dažniu užtikrina precizišką valdymą, o 11 programuojamų mygtukų leidžia pritaikyti funkcijas pagal jūsų poreikius.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Mad Catz R.A.T 8+ ADV pelė - aukštos klasės žaidimų pelė, skirta dešiniarankiams vartotojams, pasižyminti monochrominiu dizainu ir daugiaspalve apšvietimo sistema.
Dizainas | |
|---|---|
| Apšvietimo spalva | Daugiaspalvė |
| Paviršiaus spalvų schema | Monochrominė |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Forma | Dešiniarankiams |
| Apšvietimas | Taip |
| Produkto spalva | Raudona |
Galia | |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 88 mm |
| Gylis | 119 mm |
| Aukštis | 39 mm |
| Svoris | 157 g |
Sistemos reikalavimai | |
| Remiamos Windows operacinės sistemos | Windows 8, 7, 10 |
Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 1 |
Pakuotės turinys | |
| Riešo atrama | Taip |
Pelė | |
| Polling dažnis | 2000 Hz |
| Įmontuota atmintis | Taip |
| Mygtukų skaičius | 11 |
| Ritinių skaičius | 1 |
| Mygtukų tipas | Paspaudžiami |
| Ritinimo tipas | Ritinys |
| Judėjimo aptikimo technologija | Optinė |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Pelės sekimo greitis | 400 ips |
| Ritinimo kryptys | Vertikalios |
| Pagreitis (maks.) | 50 G |
| Judėjimo rezoliucija | 20,000 DPI |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 11 |
| Programuojami mygtukai | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB Type-A |
| Reakcijos laikas | 0.5 ms |
Ergonomika | |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| | |