- New
12000 DPI optinis pelės jutiklis su 1000 Hz atnaujinimo dažniu. Dešiniarankiams pritaikyta konstrukcija su 6 programuojamais mygtukais, ratuku ir 70 g svoriu.
12000 DPI optinis pelės jutiklis su 1000 Hz atnaujinimo dažniu. Dešiniarankiams pritaikyta konstrukcija su 6 programuojamais mygtukais, ratuku ir 70 g svoriu.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Mad Catz M.O.J.O. M1 yra aukštos klasės optinė pelė, skirta dešinės rankos vartotojams, pasižyminti 12000 DPI tikslumu ir 1000 Hz atnaujinimo dažniu, užtikrinančiu optimalų reakcijos greitį.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Taip |
| Guminiai įrankiai | Taip |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Forma | Dešinės rankos |
Maitinimas | |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 70 g |
| Aukštis | 39 mm |
| Gylis | 120 mm |
| Plotis | 79.3 mm |
Sistemos reikalavimai | |
| Suderinamos Windows OS | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
Pelės specifikacijos | |
| Judėjimo aptikimo technologija | Optinė |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Ratlankio tipas | Ratlankis |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ritinėjimo kryptys | Vertikali |
| Pagreitis (maks) | 50 G |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Judėjimo raiška | 12000 DPI |
| Atnaujinimo dažnis | 1000 Hz |
Ergonomika | |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |