- In stock.
Computer mouse Trust Mydo, blue
Computer mouse Trust Mydo, blue



Computer mouse Trust Mydo, blue
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | Myda |
| Color | Blue color |
| Mouse connection type | Wireless - optical |
| Mouse type | Standard |
| Connector type | Wireless USB |
| Sensitivity (DPI) | 1000 - 1800 |
| Number of buttons | 4 |
| Maximum operating range | 10 years |
| Backlight | No |
| Length | 104 mm, 128 mm. |
| Width | 70mm, 169 mm. |
| Height | 35mm, 40 mm. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.124 kg. |
| Country of manufacture | CN |