- In stock.
Computer mouse Trust BAYO II ERGONOMIC usb type-c black/grey
Computer mouse Trust BAYO II ERGONOMIC usb type-c black/grey



Computer mouse Trust BAYO II ERGONOMIC usb type-c black/grey
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | BAYO II ERGONOMIC |
| Color | Black, Grey |
| Mouse connection type | Wireless - optical |
| Mouse type | Vertical |
| Connector type | USB Type-C |
| Number of buttons | 6 |
| Length | 120mm, 128 mm. |
| Width | 77 mm, 169 mm. |
| Height | 73 mm, 78 mm. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.181 kg. |
| Country of manufacture | CN |