- New
- In stock
Computer mouse Trust BASICS 24657, black
Computer mouse Trust BASICS 24657, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | BASICS 24657 |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | USB |
| Pelės tipas | Standartinė |
| Jautrumas (DPI) | 1200 - 1200 |
| Mygtukų skaičius | 3 |
| Laido ilgis | 1.7 m |
| Ilgis | 121 mm, 128 mm. |
| Plotis | 62 mm, 169 mm. |
| Aukštis | 38 mm, 42 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.126 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |