- New
- In stock
Computer mouse Logitech Lift Left, graphite
Computer mouse Logitech Lift Left, graphite
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | LOGITECH, Logitech |
| Modelis | Lift Left |
| Spalva | Grafito sp |
| Pelės pajungimo tipas | Bevielės - optinės |
| Pelės tipas | Vertikali |
| Jungties tipas | USB |
| Jautrumas (DPI) | 400 - 4000 |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 10 m |
| Šviesos šaltinis | Šviesos diodas |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Funkcijos | Nėra |
| Ilgis | 108 mm, 77 mm. |
| Plotis | 70 mm, 147 mm. |
| Aukštis | 71 mm, 88 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Modernus ergonomiškas dizainas |
| Svoris | 0.21 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |