CANYON mouse Apstar GM-12 RGB 6buttons Wired Dark Grey
CANYON mouse Apstar GM-12 RGB 6buttons Wired Dark Grey
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Marketing Model Name | Apstar GM-12 |
| Commercial Name | CANYON mouse Apstar GM-12 RGB 6buttons Wired Dark Grey |
| Device Location | External |
| Form Factor | Standard |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Number of Buttons | 6 |
| Button Function | Programmable |
| Button Lifetime | 3 000 000 clicks |
| Mouse Sensor | Sunplus |
| Movement Resolution | 6400 dpi |
| Max&Min Movement Resolution | 800 dpi 1200 dpi 1600 dpi 2400 dpi 3200 dpi 4800 dpi 6400 dpi |
| Pointing Device Technology | Optical |
| Response Rate | 125 Hz/250 Hz/500 Hz/1000 Hz |
| Frame Rate | 6000 frames per second |
| Grip | Right-handed |
| Backlight | RGB |
| Mouse Features | Scrolling Wheel RGB lighting Braided Cable Matt UV surface Onboard memory |
| Platform Compability | Mac OS Windows |
| External Color | Dark Gray |
| Cable Included | Yes |
| Cable Length | 1.5 m |
| Package Style | Colorbox |
| Depth | 123 mm |
| Height | 53 mm |
| Width | 81 mm |
| Nominal Weight | 150 g |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 150 mm |
| Pack Width (mm) | 56 mm |
| Pack Height (mm) | 190 mm |
| Weight | 0.278 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.154 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 5291485005924 |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 24 |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 768 |
| Dimensions of pallet (by air) | 1224x956x1462 mm |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 36 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 1152 |
| Dimensions of pallet (by sea) | 1224x956x2118 mm |