A4Tech mouse Bloody W95Max USB Sports Navy A4TMYS47258
A4Tech mouse Bloody W95Max USB Sports Navy A4TMYS47258







A4Tech mouse Bloody W95Max USB Sports Navy A4TMYS47258
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Form factor | Right-hand |
| Product colour | Black, White |
| Power source | Cable |
| Height | 44 mm |
| Depth | 127 mm |
| Weight | 146 g |
| Width | 68 mm |
| Polling rate | 125,2000 Hz |
| Acceleration (max) | 35 G |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Scroll type | Wheel |
| Movement resolution | 12000 DPI |
| Response time | 1 ms |
| Buttons durability (million clicks) | 50 |
| Purpose | Gaming |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Mouse tracking speed | 250 ips |