- New
- In stock
MOUSEPAD TRUST GXT759XXL BLACK
MOUSEPAD TRUST GXT759XXL BLACK



MOUSEPAD TRUST GXT759XXL BLACK
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | GXT 759 XXL |
| Pelės kilimėlio tipas | Minkštas |
| Spalva | Juoda sp |
| Paviršinio sluoksnio medžiaga | Polietilenas |
| Pagrindo medžiaga | Nailonas |
| Ilgis | 40 cm, 410 mm. |
| Plotis | 90 cm, 85 mm. |
| Storis | 0.3 cm |
| Pagalvėlė riešui | Ne |
| Svoris | 0.752 kg. |
| Aukštis | 85 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |