Mouse pad Razer, 550 mm x 1200 mm x 4 mm, black
Mouse pad Razer, 550 mm x 1200 mm x 4 mm, black



Mouse pad Razer, 550 mm x 1200 mm x 4 mm, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | Razer |
| Mouse pad type | Soft |
| Color | Black color |
| Surface layer material | Textile |
| Base material | Rubber |
| Length | 55 cm, 560 mm. |
| Width | 120 cm, 106 mm. |
| Thickness | 0.4 cm |
| Wrist pad | No |
| Additional information | Elegant design |
| Weight | 1.805 kg. |
| Height | 105 mm. |
| Country of manufacture | CN |