- New
- In stock
Savio UM-05 laikiklis yra pasyvus ekranų montavimo sprendimas, skirtas vienam ekranui, kurio maksimalus dydis yra 40 colių. Jis pasižymi reguliuojamu pasvirimu ir sukimu, o jo konstrukcija pagaminta iš aliuminio, plieno ir plastiko, užtikrinančio ilgaamžiškumą.
Savio UM-05 laikiklis yra pasyvus ekranų montavimo sprendimas, skirtas vienam ekranui, kurio maksimalus dydis yra 40 colių. Jis pasižymi reguliuojamu pasvirimu ir sukimu, o jo konstrukcija pagaminta iš aliuminio, plieno ir plastiko, užtikrinančio ilgaamžiškumą.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Savio UM-05 laikiklis yra pasyvus ekranų tvirtinimas, skirtas palaikyti vieną ekraną, kurio maksimalus dydis yra 40 colių. Jis turi reguliuojamą pasvirimo ir sukimosi funkciją, pagamintas iš aliuminio, plieno ir plastiko, užtikrinančio patvarumą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Pasyvus Ekrano Tvirtinimas |
| Įrenginio Tvirtinimo Tipas | Spaustuko Tvirtinimas |
| Orientacija | Horizontalus/Vertikalus |
| Palaikomų Ekranų Skaičius | 1 |
Specifikacijos | |
| Medžiaga | Aliuminis, Plienas, Plastikas |
| Spalva | Juoda |
| Matmenys (P × A × G) | 120 mm × 587 mm × 508 mm |
| Svoris | 2.78 kg |
Techniniai Duomenys | |
| Maksimalus Ekrano Dydis | 40 colių (101.6 cm) |
| Minimali Ekrano Dydis | 17 colių (43.2 cm) |
| Pasvirimo Kampo Diapazonas | 80° - 45° |
| Sukimosi Kampas | 90° - 90° |
| Reguliuojamas Plotis | Taip |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |