Guarantee
36 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
| Summary | Thomson 27UE7M45. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, Native aspect ratio: 16:9. Audio decoders: Dolby Atmos. Audio formats supported: EAC3, PCM. Product type: Portable monitor, Product colour: Black, White. Power consumption (typical): 0.5 W, Energy efficiency class (SDR): F, Energy consumption (SDR) per 1000 hours: 26 kWh |
| Unit Box Height | 0.2 |
| Unit Box Length | 1.25 |
| Unit Box Width | 0.51 |
| Display diagonal | 27 " |
| Display diagonal (metric) | 69 cm |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Pivot | Yes |
| Tuner type | No |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Number of speakers | 2 |
| Audio formats supported | EAC3/PCM |
| Castor wheels | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Product colour | Black/White |
| Product type | Portable monitor |
| Removable stand | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 0.5 W |
| Package depth | 1260 mm |
| Package height | 510 mm |
| Package weight | 19000 g |
| Package width | 200 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Car power adapter included | Yes |
| External power adapter | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Stand included | Yes |
| Shipping Box Depth | 125 cm |
| Shipping Box Height | 20 cm |
| Shipping Box Weight | 21 kg |
| Shipping Box Width | 51 cm |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2242199/fiches?language=EN |
| Energy efficiency class | F |
| EPREL Registration Number | 2242199 |
| EPREL Version Number | 1 |
| Model | 27UE7M45 |
| Battery | AAA x2 |
| Units per Pallet | 12 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.1275 cubm |
| Product Net Weight | 16 kg |
| Unit Calculated Weight | 21 kg |
| Parameter Level | 3 |