MSI MPG 321CUPDF 31.5" Curved UHD 160/320Hz 16:9
MSI MPG 321CUPDF 31.5" Curved UHD 160/320Hz 16:9
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | MSI |
| Weight | 9.6 kg. |
| Depth | 0.516 m. |
| Width | 0.174 m. |
| Height | 0.112 m. |
| MON01 Ekrāna izmērs | 80 cm (31.5") |
| MON03 Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 |
| MON07 Skata leņķis (horizontālais / vertikālais) | 178 / 178 |
| MON06 Spilgtums | 350 |
| MON05 Kontrasts | 100000000:1 |
| MON08 Reakcijas laiks | 0,5 |
| MON02 Ekrāna tehnoloģija | Ultra HD |
| MON10 Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| Malu attiecība | 16:9 |
| Monitora regulējums | Pēc augstuma, leņķa, Pivot, Ir |
| 3D Ready | Nav |
| VGA (D-Sub) | Nav |
| DVI | Nav |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | Nav |
| TV uztvērējs | Nav |
| Iebūvēti skaļruņi | Nav |
| Skārienekrāns | Nav |
| RJ45 | Nav |
| Smart TV | Nav |
| Thunderbolt | Nav |
| USB Type A | Nav |
| Ekrāna tips | Izliekts (Curved) |
| MON09 Atjaunošanas frekvence | 160 Hz |
| VESA stiprinājums | 100 x 100 mm |
| Ekrāna veids | Matēts (Anti-Glare) |
| AMD FreeSync | Ir |
| nVidia G-Sync | Nav |
| Ekrāna izšķirtspējas tips | 4K |
| Gaming monitori | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| Bluetooth | Nav |
| Wi-Fi | Nav |
| Energijas patēriņa klase | G |
| Energopatēriņš (1000 stundas) | 33 kWh |
| Ekrāna izmērs | 28" — 32,9" |
| Atjaunošanas frekvence | 151 - 200 Hz |
| Energy Label Type | 5 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178° |
| Platums (ar statīvu) | 710,3 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 266,5 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 643.7 mm |
| Platums (bez statīva) | 710,3 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 96,6 mm |
| Augstums (bez statīva) | 423 mm |
| Svars (ar statīvu) | 8,4 kg |
| Nominālā (RMS) jauda | 10 W |
| USB Type-C | 1 |
| Ekrāna apgaismojuma tips | LED |