- New
- In stock
Philips 27M1N3200ZA yra 27 colių LED apšviestas LCD monitorius su Full HD raiška 1920 x 1080 ir iki 165 Hz atnaujinimo dažniu. Jame yra IPS panelė, užtikrinanti plačius žiūrėjimo kampus, mažo mėlynojo šviesos režimas ir integruoti stereo garsiakalbiai.
Philips 27M1N3200ZA yra 27 colių LED apšviestas LCD monitorius su Full HD raiška 1920 x 1080 ir iki 165 Hz atnaujinimo dažniu. Jame yra IPS panelė, užtikrinanti plačius žiūrėjimo kampus, mažo mėlynojo šviesos režimas ir integruoti stereo garsiakalbiai.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Philips 27M1N3200ZA yra 27 colių LED apšviestas LCD monitorius su Full HD raiška 1920 x 1080 ir atnaujinimo dažniu iki 165 Hz. Jame yra IPS panelė, užtikrinanti plačius matymo kampus, mažo mėlynojo šviesos režimas ir integruoti stereo garsiakalbiai.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | LED Monitorius |
| Prekės Ženklas | Philips |
| Modelis | 27M1N3200ZA |
Specifikacijos | |
| Ekrano Tipas | LED apšviestas LCD |
| Ekrano Dydis | 27 coliai (68.5 cm) |
| Natūrali Raiška | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Atnaujinimo Dažnis | Iki 165 Hz |
| Panelės Tipas | IPS |
| Šviesumas | 250 cd/m² |
| Kontrasto Santykis | 1100:1 |
| Reakcijos Laikas | 1 ms (MPRT) |
| Matymo Kampai | 178° horizontaliai, 178° vertikaliai |
| Spalvų Parama | 16.7 milijonų spalvų |
| Jungtys | 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, Audio Line-Out |
| Matmenys (su stovu) | 61.2 cm x 23.6 cm x 54.3 cm |
| Svoris | 5.3 kg |
Papildoma Informacija | |
| Specialios Ypatybės |
|