Monitor Samsung S3 LS24F330, VA, 100 Hz, FHD, 24"
Product reference: 28-8806097683377
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
Your message has been successfully sent!
Fill in the required fields*
Prekės ženklas SAMSUNG,
Samsung
Monitoriaus tipas LCD monitoriai
Modelis Essential S3 S33GF LS24F330EAUXEN
Plotis 53.95 cm,
607 mm.
Aukštis 42.28 cm,
380 mm.
Gylis 21.74 cm
Svoris 2.8 kg,
4.05 kg.
Svoris be stovo 2.4 kg
Spalva Juoda sp
Energinio efektyvumo klasė D
Energijos efektyvumo klasės skalė A - G
Ekrano tipas VA
Ekrano įstrižainė 24 in
Ekrano raiškos tipas FHD
Ekrano raiška 1920 x 1080
Ekrano forma Plokščias
Ekrano dažnis 100 Hz
Ekrano paviršiaus tipas Matinis
Reakcijos laikas 5 ms
Kontrastas 3000 : 1
Horizontalus stebėjimo kampas 178 °. Ryškumas, cd/m²- 250
Vertikalus stebėjimo kampas 178 °
Liečiamas ekranas Ne
Jungtys D-Sub, HDMI
Tinka montavimui prie sienos Taip
3D funkcija Ne
Reguliuojama Palenkimas
TV funkcija Ne
Įmontuotos garso kolonėlės Ne
nVidia G Sync- Ne
AMD FreeSync Ne
VESA standartas 100 x 100
Privaloma garantija 24 mėn
Garantija juridiniams asmenims 12 mėn
Ilgis 147 mm.