Monitor Samsung LS27D390GAUXEN, 27", 4 ms
Monitor Samsung LS27D390GAUXEN, 27", 4 ms
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Monitor type | LED monitors |
| Model | LS27D390GAUXEN |
| Width | 61.79 cm, 800mm. |
| Height | 46.87 cm, 453 mm. |
| Depth | 25.07 cm |
| Weight | 3.8 kg, 6.3 kg. |
| Weight without stand | 3.1 kg |
| Color | Black color |
| Energy efficiency class | E |
| Energy efficiency class scale | A - G |
| Screen type | VA |
| Screen diagonal | 27 inches |
| Screen resolution type | HD |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Screen shape | Curved |
| Screen frequency | 100Hz |
| Screen surface type | Matte |
| Reaction time | 4ms |
| Contrast | 4000 : 1 |
| Horizontal viewing angle | 178 °. Brightness, cd/m²- 250 |
| Vertical viewing angle | 178° |
| Touch screen | No |
| Connectors | D-Sub, Headphones, HDMI |
| 3D function | No |
| Adjustable | No |
| TV function | No |
| Built-in speakers | No |
| nVidia G | Sync- No |
| AMD FreeSync | No |
| VESA standard | 75 x 75 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 155 mm. |
| Country of manufacture | TH |