-
−5%
The Philips P Line 329P1H is a 31.5-inch LED monitor with UltraClear 4K UHD resolution and an integrated USB-C dock for charging laptops. It features a video camera, IPS technology for wide viewing angles, FlickerFree technology, and LowBlue mode for eye comfort.
The Philips P Line 329P1H is a 31.5-inch LED monitor with UltraClear 4K UHD resolution and an integrated USB-C dock for charging laptops. It features a video camera, IPS technology for wide viewing angles, FlickerFree technology, and LowBlue mode for eye comfort.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
The Philips P Line 329P1H is a 31.5" LED monitor with UltraClear 4K UHD resolution and an integrated USB-C dock for charging laptops. It features a pop-up webcam, IPS technology for wide viewing angles, FlickerFree technology and LowBlue mode for eye comfort.
Features | |
|---|---|
| Product type | LED Monitor |
| Brand | Philips |
| Model | 329P1H/00 |
Specifications | |
| Screen size | 31.5 inches |
| Resolution | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Weight | 7 kg |
| Color | Black |
| Viewing angle | 178° horizontal / 178° vertical |
| Power | 90W (max.) |
Additional information | |
| Features |
|