- In stock
Benq Mobiuz EX3210U 32" IPS 16:9 White
Benq Mobiuz EX3210U 32" IPS 16:9 White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Benq |
| Weight | 14 kg. |
| Depth | 0.95 m. |
| Width | 0.21 m. |
| Height | 0.54 m. |
| MON01 Screen size | 32" (80cm) |
| MON03 Screen resolution | 3840x2160 |
| MON07 Viewing angle (horizontal / vertical) | 178 / 178 |
| MON06 Brightness | 300 |
| MON05 Contrast | 1000 : 1 |
| MON08 Response time | 2 |
| MON02 Screen technology | IPS |
| MON10 Guarantee for individuals | 3 years |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor adjustment | By height, angle, There is |
| 3D Ready | None |
| VGA (D-Sub) | None |
| DVI | None |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | 4 x USB 3.0 / 1 x Type-B |
| TV receiver | None |
| Built-in speakers | There is |
| Touchscreen | None |
| RJ45 | None |
| Smart TV | None |
| Thunderbolt | None |
| USB Type-A | There is |
| Screen type | Flat |
| MON09 Refresh rate | 144 |
| VESA mount | 100 x 100 mm |
| Screen type | Matte (Anti-Glare) |
| AMD FreeSync | There is |
| nVidia G-Sync | None |
| Screen resolution type | 4K |
| Gaming monitors | Yes |
| Guarantee for legal entities | 3 years |
| Bluetooth | None |
| Wi-Fi | None |
| Energy consumption class | F |
| Energy consumption (1000 hours) | 33 |
| Screen size | 28" — 32.9" |
| Refresh rate | 101 - 150 Hz |
| Energy Label Type | 5 |