- In stock
-
−5%
AOC Q27G4ZDR 26.5" OLED 16:9
AOC Q27G4ZDR 26.5" OLED 16:9
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | AOC |
| Weight | 7 kg. |
| Depth | 0.18 m. |
| Width | 0.44 m. |
| Height | 0.73 m. |
| MON01 Screen size | 26.5" (67.3cm) |
| MON03 Screen resolution | 2560x1440 |
| MON07 Viewing angle (horizontal / vertical) | 178 / 178 |
| MON06 Brightness | 400 |
| MON05 Contrast | 1,500,000:1 |
| MON08 Response time | 0.03 |
| MON02 Screen technology | QD OLED |
| MON10 Guarantee for individuals | 3 years |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor adjustment | By height, angle, Pivot, There is |
| 3D Ready | None |
| VGA (D-Sub) | None |
| DVI | None |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | 3 x USB 3.2 / 1 x Type-B |
| TV receiver | None |
| Built-in speakers | None |
| Touchscreen | None |
| RJ45 | None |
| Smart TV | None |
| Thunderbolt | None |
| USB Type-A | There is |
| Screen type | Flat |
| MON09 Refresh rate | 240 |
| VESA mount | 100 x 100 mm |
| Screen type | Matte (Anti-Glare) |
| AMD FreeSync | None |
| nVidia G-Sync | There is |
| Screen resolution type | QHD |
| Gaming monitors | Yes |
| Guarantee for legal entities | 3 years |
| Bluetooth | None |
| Wi-Fi | None |
| Refurbished monitor | None |
| Energy consumption class | E |
| Energy consumption (1000 hours) | 21 |
| Screen size | 25" — 27.9" |
| Refresh rate | 201 - 250 Hz |
| Energy Label Type | 5 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Width (with stand) | 613.9mm |
| Depth (with stand) | 227.6mm |
| Height (with stand) | 386 mm |
| Width (without stand) | 613.9mm |
| Depth (without stand) | 51.3mm |
| Height (without stand) | 366 mm |
| Weight (without stand) | 4.4 kg |
| Weight (with stand) | 6.35 kg |
| Screen backlight type | OLED |