AG NEOVO AI IFP6504P 4K UHD HDMI IN/OUT interactive monitor
AG NEOVO AI IFP6504P 4K UHD HDMI IN/OUT interactive monitor
Guarantee
60 month
Delivery from Europe in
5 - 10
business days
| Product colour | Black, Aluminium |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 185 W |
| Weight | 43.3 kg |
| Depth | 117.5 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating system installed | Android |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Response time | 5 ms |
| LED backlight | Yes |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Operating system version | Android 13 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display diagonal | 165.1 cm (65") |
| Display technology | Direct-LED |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| RoHS compliance | Y |
| Certificates | ISO 9001, ISO 14001, CE |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| RS-232C | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Number of USB 3.0 ports | 5 |
| Warnings | Do not use in a damp environment or near water., Protect against the possibility of scratching the touchscreen. |