- In stock
-
−4%
Acer Vero CB272P6bipr 27" IPS 16:9
Acer Vero CB272P6bipr 27" IPS 16:9
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Acer |
| Weight | 6 kg. |
| Depth | 0.51 m. |
| Width | 0.128 m. |
| Height | 0.688 m. |
| MON01 Ekrāna izmērs | 27" (68,6 cm) |
| MON03 Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 |
| MON07 Skata leņķis (horizontālais / vertikālais) | 178 / 178 |
| MON06 Spilgtums | 250 |
| MON05 Kontrasts | 1500 : 1 |
| MON08 Reakcijas laiks | 1 |
| MON02 Ekrāna tehnoloģija | IPS |
| MON10 Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| Malu attiecība | 16:9 |
| Monitora regulējums | Pēc augstuma, leņķa, Pivot, Ir |
| 3D Ready | Nav |
| VGA (D-Sub) | Nav |
| DVI | Nav |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB | Nav |
| TV uztvērējs | Nav |
| Iebūvēti skaļruņi | Ir |
| Skārienekrāns | Nav |
| RJ45 | Nav |
| Smart TV | Nav |
| Thunderbolt | Nav |
| USB Type A | Nav |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| MON09 Atjaunošanas frekvence | 144 |
| VESA stiprinājums | 100 x 100 mm |
| Ekrāna veids | Matēts (Anti-Glare) |
| AMD FreeSync | Nav |
| nVidia G-Sync | Nav |
| Ekrāna izšķirtspējas tips | FHD |
| Gaming monitori | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 2 gadi |
| Bluetooth | Nav |
| Wi-Fi | Nav |
| Energijas patēriņa klase | B |
| Energopatēriņš (1000 stundas) | 11 |
| Ekrāna izmērs | 25" — 27,9" |
| Atjaunošanas frekvence | 101 - 150 Hz |
| Energy Label Type | 5 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178° |
| Platums (ar statīvu) | 614,4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 270 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 389,8 mm |
| Platums (bez statīva) | 614,4 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 69,8 mm |
| Augstums (bez statīva) | 367 mm |
| Svars (bez statīva) | 5,3 kg |
| Svars (ar statīvu) | 8,3 kg |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Nominālā (RMS) jauda | 4 W |